بازدید امروز:122
بازدید دیروز:146
بازدید تا کنون:125734

نکات کسب و کار

نکته 20

خودتان را وقف بهبود مداوم کنید

رمز موفقیت مستمر جدی گرفتن بهبود مداوم در کار است. آیا می توانید هر روز در کارتان یک دهم درصد هبود ایجاد کنید؟ البته که ممکن است.

هر روز کمی بهتر شوید:

اگر هر روز بازده تان یک دهم درصد بهتر شود، پس از یک هفته نیم درصد و بعد از یک ماه بیش از دو درصد و در پایان سال بازده تان 26 درصد افزایش پیدا می کند.

اگر بتوانید هر روز در حرفه تان اندکی بهتر شوید، این کار در بلند مدت تاثیر فزاینده ای خواهد داشت به طوری که افزایش چشمگیری در بازدهی و ارزش کاری شما ایجاد می کند.

نکته 19

برای خودتان کار کنید

روند مدیریت بر خود با این حرکت شروع می شود که اول از همه می پذیرند که شما دارید برای خودتان کار می کنید، حالا فرقی نمی کند چه کسی فیش حقوقتان را امضاء می کند و یا اینکه تمام عمر برای یک شرکت کار کرده اید. شما همیشه مدیر عامل شرکت خدماتی خودتان هستید.
هربار که سرکار می رویدمثل این است که در بازار هستید و دارید خدماتتان را به بهترین خریدار می فروشید. شما همیشه دارید برای
خودتان کار می کنید.

برایات تریسی

نکته 16

روشن بودن هدف
مهمترین اصل در استراتژی نظامی روشن بودن هدف است. در اینجا برخی از پرسش هایی را که می توانید برای مشخص کردن هدف مدام بپرسید میآوریم:
1- می خواهم چکار کنم؟
2- چطور می خواهم این کار را انجام دهم؟
3- پیش فرض های من چه هستند؟
4- اگر این فرضیه ها اشتباه باشند، چه خواهم کرد؟
برایان تریسی

نکته 18

پایان کار را مجسم کنید

روش دیگر برای روشن کردن هدف و و تعریف کردن شفاف روش و مراحل رسیدن به آن این است که مشخص کنید به هدفتان رسیده اید.
سپس به عقب و یا به زمان حال برگردید.به عبارت دیگر، مجسم کنید در آینده هستید و به هدف مورد نظرتان رسیده اید.
سپس دوباره به زمان حال برگردید ، چه می بینید؟ چه تغییرات و اقداماتی را ضروری میدانید؟ این یک روش کلیدی برای بالا بردن عملکرد ذهن است.

برایات تریسی

نکته 17

کلمات منفی را از صحبت های خود حذف کنید.
هنگامی که کوچک بودم، پدرم عادت داشت در مقابل هر اشتباه ساختاری در گفتارش که من و برادرم لاری متوجه آن می شدیم، 10 سنت بپردازد.این تنها نمونه کوچکی از تلاش پیگیر او برای پیشرفت و بهتر شدن بود. (من فکر می کنم او با این کار قصد داشت ما نیز در گفتارمان، توانمند شویم). 
شما می توانید به راحتی نگرش خود را اصلاح کنید. شما -و یا هر کس به ذهنتان می رسد- می توانید در معرض کلمات منفی صحبت هایتان قرار بگیرید، در نتیجه سعی در حذف آنها داشته باشید. 
چنانچه پیوسته به دنبال کلمه های مثبت باشید، از منفی ها دور می شوید و آنها را حذف می کنید، به خودتان کمک می کنید تا هر روز مثبت تر از روز پیش فکر کنید. جان سی ماکسول
مشاورین فروش تک نویس به شما کمک می کنند تا هدیه تبليغاتي مد نظر خود در زمینه های زیر را بدست آورید.
تندیس /بج /مدال /سکه یابود                                       ادامه مطلب ...

66721218 021 66721318 021
Medaliran@gmail.com
  09355039664
ارتباط با تلگرام شرکت